Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Poklon koncert i Osmomartovski bazar u Podgorici povodom Međunarodnog dana žena

Glavni grad Podgorica i Turistička organizacija Glavnog grada organizuju poseban program povodom 8. marta – Međunarodnog dana žena, koji će uključivati poklon koncert i Osmomartovski bazar.

U subotu, 8. marta, na Rimskom trgu, posjetioci će imati priliku da uživaju u bogatom programu. Dan će započeti Osmomartovskim bazarom, na kojem će 20 rukotvoraca predstaviti svoje unikatne i kreativne proizvode, pružajući sugrađanima priliku da pronađu idealan poklon za ovaj praznik.

Veče će obilježiti odličan muzički program, koji počinje u 19h. Prvi na scenu izlazi popularni bend Crveno i crno, koji će zagrijati atmosferu svojim energičnim nastupom. Vrhunac večeri donosi legendarna grupa „Zana“, koja će od 21h izvesti bezvremenske hitove poput Dodirni mi kolena, Majstor za poljupce, Vejte snegovi i Jabuke i vino. Njihova prepoznatljiva energija i autentičan zvuk garantuju nezaboravan provod.

Pozivamo sugrađane da zajedno obilježimo Međunarodni dan žena i uživamo u jedinstvenom spoju kreativnosti, muzike i pozitivne energije.

TURISTIČKA ORGANIZACIJA PODGORICE

Najnovije aktuelnosti:
Najnoviji aktuelni događaji:
Najnovije servisne informacije: