Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar

06/12/2019

Gradonačelnik Podgorice dr Ivan Vuković i djevojčica Simona Rakonjac, najvjernija čitateljka Dječjeg odjeljenja Narodne biblioteke “Radosav Ljumović”, uključivanjem dekorativne rasvjete otvorio je večeras Podgorički praznični Pazar na Trgu nezavisnosti.

“Drago nam je što smo istrajali u namjeri da glavnom gradu podarimo onaj sadržaj zbog koga smo do prošle godine morali da idemo u veće evropske gradove. Međutim, sad ono što imamo u neposrednom okruženju, u Beogradu, Zagrebu, Budimpešti, Beču imamo i u Podgorici i ovaj Pazar će svake godine biti sve ljepši i sadržajniji“ istako je gradonačelnik Podgorice dr Ivan Vuković na otvaranju Podgoričkog prazničnog Pazara. On se zahvalio partnerima Glavnog grada, Turističkoj organizaciji Podgorice i Culture Club Podgorica, kao i sponzorima i svima koji su prepoznali značaj i podržali ovaj projekat.

„Ovo je ta evropska Podgorica o kojoj smo govorili i o kojoj smo sanjali. Ovo je najljepše lice ovoga grada i ponosan sam zbog toga“ zaključio je Vuković.

Turistička organizacija Podgorice je nagradila pojedince i kolektive koji su svojim radom i zalaganjem doprinjeli podizanju kvaliteta i dodatnoj promociji turističke ponude grada.

“Ovdje smo da zajedno sa vama podijelimo zadovoljstvo dinamičnim razvojem našeg grada i iskristalisanim brendiranjem za koje smo zaslužni svi zajedno, kako građani tako i privredni subjekti i gradske službe i preduzeća. Naš grad je prije pet godina bio grad kroz koji su turisti prolazili i nijesu se puno zadržavali. Danas imamo potpuno novu sliku, novu razglednicu Podgorice, jer naš grad postaje prepoznatljiv i nudi kvalitetan turistički proizvod. Večeras ćemo nagraditi one koji su doprinijeli da tiristička ponuda Podgorice bude na zavidnio nivou i da naša Podgorica bude prepoznatljiva na turističkim mapama Evrope, ali i dalekim svjetskim tržištima“, istakla je direktorica Turističke organizacije Podgorice Tatjana Popović.

Manifestacija se u Podgorici održava po drugi put, a trajaće od 6. decembra do 2. januara.

Link za pokrivalice sa događaja: https://youtu.be/CgO5TkJlDd4

Link za govor gradonačelnika: https://youtu.be/7bkVEnzKjSs

PG BIRO

Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar
Otvoren drugi Podgorički praznični Pazar

ZELENO LICE PODGORICE

Podgorica na dva točka

Podgorica na dva točka

Moje drvo

Moje drvo

Kesa je više previše

Kesa je više previše

Mikro 020

Mikro 020